Džiu džitsu bērniem

Izvēlieties sev piemērotu grupu, piesakieties bezmaksas treniņam vai vienkārši atnāciet paskatīties!

Treniņu grupas bērniem

Mūsu treniņu programmas ir labi pielāgotas visiem vecumu posmiem, sākot no 5 gadu vecuma

5—7 gadi

Šajā vecumā treniņu mērķis ir bērna vispārēja fiziskā attīstība un pamata kustību iemaņas. Galvenā ir spēļu metodika. Bērni mācās kontrolēt savu ķermeni un emocijas, darboties komandā, klausīties treneri, kā arī apgūst cīņas un pašaizsardzības pašus pamatus.

Pirmdien 17.30

Trešdien 17.30

Sestdien 10.00

Treneris: Jevgēņijs

Mēneša maksa: 50 EUR

8–12 gadi

Šajā vecumā bērni arvien vairāk mācās pašaizsardzības un cīņas tehniku. Tiek attīstīts spēks, akrobātika, lokanība.

Otrdien 17.15

Ceturdien 17.15

Piektdien 17.15

Sestdien 11.00

Treneri: Jevgēņijs

Mēneša maksa: 50 EUR

Kāpēc džiu džitsu ir labākā dāvana Jūsu bērnam?

Mūsu treniņu programmas ir labi pielāgotas visiem vecumu posmiem, sākot no 5 gadu vecuma

Pašaizsardzība

Trenējoties džiu džitsu, bērns iegūst svarīgas pašaizsardzības prasmes, lai spētu sevi aizstāvēt, ja rastos tāda nepieciešamība. Pirmais likums, ko mācām, ir mēģināt izvairīties no fiziskas konfrontācijas un risināt situāciju bez spēka pielietošanas. Diemžēl tas ne vienmēr ir iespējams, tāpēc tehnika, ko bērni apgūst, ļauj pasargāt sevi un savaldīt uzbrucēju.

Sports

BJJ ir fiziski pieprasīts sporta veids, kas veicina vispārējo fizisko sagatavotību un veselību. Tas uzlabo sirds un asinsvadu izturību, spēku, elastību, koordināciju un ķermeņa apziņu. Regulāras treniņu nodarbības palīdz bērniem attīstīt disciplīnu, uzturēt aktīvu dzīvesveidu un veidot spēcīgu fiziskās sagatavotības pamatu.

Disciplīna un fokuss

Džiu džitsu treniņš ieaudzina disciplīnu un palīdz bērniem attīstīt fokuss un koncentrēšanos. Tas prasa, lai viņi uzmanīgi klausītos, ievērotu instrukcijas un precīzi vingrinātos tehnikās. BJJ bērniem māca disciplīnas, neatlaidības un mērķu izvirzīšanas vērtību.

Draugi

Treniņi, cīņa, nometnes un sacensības ir bērnus vienojoša pieredze visai dzīvei. Draudzības, kas dzimušas cīņas zālē, ir kas īpašs un vienojošs. Arī tad, ja visi grupas bērni nekļūst par draugiem, mūsu treneri strādā, lai nodrošinātu tādu treniņu vidi, kurā bērni viens otru ciena un spēj darboties komandā.

Pārliecība un pašcieņa

BJJ treniņi var vairot bērna pašapziņu un pašcieņu. Mācoties un pilnveidojot savas prasmes, nopelnot svītras un jostas, kā arī sasniedzot personīgos atskaites punktus, aug viņu pašapziņa. Problēmu pārvarēšana uz paklāja var pozitīvi ietekmēt viņu pašuztveri un pašpārliecību.

Izturība un garīgā izturība

Džiu džitsu māca bērniem izturību un mentālo sīkstumu. Tas pakļauj viņus fiziskām un garīgām problēmām, liekot aizspraukties garām savām komforta zonām un mācīties no neveiksmēm. BJJ palīdz bērniem attīstīt garīgo spēku, neatlaidību un spēju atlēkt atpakaļ no neveiksmēm.

Rakstura veidošana

Džiu džitsu akcentē cieņu, disciplīnu un sportisko garu. Bērni iemācās cienīt savus instruktorus, treniņpartnerus un pašu mākslu. BJJ atbalsta draudzīgu un iekļaujošu kopienu, kas veicina tādu vērtību attīstību kā pazemība, godīgums un sabiedrība.