Nekad nav par vēlu

Izvēlieties sev piemērotu grupu, piesakieties bezmaksas treniņam vai vienkārši atnāciet paskatīties!

Treniņu grupas

Neatkarīgi vai vēlaties pāris reižu nedēļā pasportot, apgūt pašaizsardzības prasmes un veicināt pašpārliecību vai kļūt par sacensību sportistu, kurš trenējas divreiz dienā, — mūsu klubs piedāvā šādas iespējas

BJJ pamati (ar Gi)

Programma ideāli piemērota, lai sāktu no nulles jebkurā vecumā! Mūsu izstrādātais cikls 28 nedēļu garumā apvieno fizisko sagatavotību, pašaizsardzību un džiu džitsu pamatus ikvienam pieejamā veidā. *Gi — kimono, cīņas apģērbs

Treneris: Jevgēņijs, (+371 27616064)

Mēneša maksa: 50 EUR

Pirmdien 20.00

Otrdien 18.30

Trešdien 20.00

Ceturtdien 18.30

Apskatīt programmu

BJJ All Belts (Gi)

Grupa cīkstoņiem ar pieredzi vai tiem, kuri vismaz vienreiz pabeiguši ciklu iesācēju kursā un apguvuši cīņas pamatus. Specializācija šai grupai ir sporta džiu džitsu tehnika un uz sacensībām orientēts treniņu process. Šajā programmā trenējas arī mūsu labākie sportisti, kuri ar augstiem sasniegumiem startējuši starptautiskās sacensībās.

Treneris: Jevgēņijs, (+371 27616064)

Pirmdien 18.30

Trešdien 18.30

No Gi / Greplings

No gi nozīmē “bez kimono”. Aizraujošs un dinamisks cīņas atzars, ko iespējams apvienot ar Gi treniņiem vai pēc pamatu apgūšanas — specializēties tieši šajā virzienā.

Treneris: Jevgēņijs, (+371 27616064)

Otrdien 19.30

Ceturdien 19.30

Piektdien 18.30

Individuālie treniņi

Lieliska iespēja paātrināt savu progresu, trenerim pielāgojot programmu tieši Jums un nodrošinot tādu uzmanību, kas neļaus iegūt nepamanītus sliktas tehnikas paradumus. Iespējami treniņi gan individuāli, gan pāros, gan mazās grupās. Treniņu laiki iespējami ārpus vakara grupu treniņiem. Sīkāk vienoties ar Jūsu izvēlēto treneri.

Populārākie iemesli, kādēļ cilvēki izvēlas individuālos treniņus:

  • intensīvāka tehnikas apguve
  • individuālām vajadzībām pielāgots treniņu process
  • neder grupu treniņu laiki
  • specializācija kādā cīņas atzarā (pašaizsardzība, leglocks u.c.)
  • nevēlēšanās trenēties grupā

Treneri: