Mūsu treneri

Jevgēņijs Minajevs

MELNĀ JOSTA, 2. DANS

(Helio Gracie > Pedro Sauer > Greg Nelson > Jevgēņijs Minajevs)


No bērnības nodarbojies ar brīvo cīņu, bet 2001. gadā, dzīvojot Minesotā, uzsāka savu brazīļu džiu-džitsu ceļu izcilā trenera Grega Nelsona vadībā. Trenējoties Minesotā, apguvis gan MMA orientētu greplingu, gan klasisko “Gracie Jiu Jitsu”, gan Shooto, Catch Wrestling un Combat Submission Wrestling stilus. 2012. gadā kļuva par pirmo latvieti, kurš ieguvis melno jostu brazīļu džiu džitsu. Atgriezies Latvijā, atvēra savu cīņas klubu, kur līdz šai dienai turpina nodot zināšanas Latvijas sportistiem un cīņas entuziastiem. Plaša sacensību pieredze: profesionālas MMA cīņas, vairākkārtējs Latvijas čempions brīvajā cīņā, kā arī dažādi brazīļu džiu džitsu un greplinga turnīri.


Trenē: Basics, Advanced, NoGi, KIDS 10–15, Individuālie treniņi

Dainis Barkāns

Brūnā josta. Piedalījies un ieguvis godalgotas vietas daudzos turnīros. Starp ievērojamākajiem panākumiem jāpiemin zelta medaļa 2020. gada IBJJF Eiropas čempionāta (Masters 2 divīzija, Purple Belt), kā arī virkne medaļu Anglijas, Baltijas, Lietuvas un Latvijas mēroga sacīkstēs gan brazīļu džiu džitsu, gan graplinga disciplīnās.

Aktīvi turpina attīstību, pilnveidojot savas prasmes padziļināti analizējot un apgūstot cīņas sporta nianses gan BJJ, gan brīvajā cīņā.

Ar entuziasmu un pacietību nodod zināšanas kā treneris, strādājot gan ar pieaugušajiem, gan bērniem.

Trenē: KIDS 7–10, Individuālie treniņi

Valērijs Acuta

Valērijs ir spilgts piemērs tam, kā ar entuziasmu un smagu darbu iespējams panākt ļoti daudz. Valērijs aktīvi piedalās sacensībās, kur daudzkārt arī ieguvis godalgotas vietas gan Baltijas, gan Eiropas mērogā (Bronzas medaļa Swedish Open 2019, zilo jostu divīzijā, medaļas Latvijas un Baltijas mēroga turnīros).

Ar dzīvesprieku un entuziasmu trenē bērnus un aktīvi turpina savu izaugsmi, trenējoties katru dienu.

Trenē: Kids 6-7, Kids, 7-10, Individuālie treniņi